gerçek hepsicilerin sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gerçek hepsicilerin sitesi

gerçek hepsicilerin sitesi hep hepsi daima hepsi... üye ol fanlığını göster...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

grup hepsi cnn türk röportajı

2 posters
YazarMesaj
hepsici_tuğçe
tatlı hepsici üyemiz
tatlı hepsici üyemiz
hepsici_tuğçe

grup hepsi cnn türk röportajı Empty
MesajKonu: grup hepsi cnn türk röportajı   grup hepsi cnn türk röportajı EmptyC.tesi Mart 15, 2008 9:47 pm

arkadaşlar çarşamba günü hepsi grubu saat 11.40 gibi cnn türk programına çıkmış ve bunları söylemiş:
sunucu:artık artan bir hayran kitleniz var bunun nedeni ne olabilir?
cemre:bence şarkılarımızın içiten ve coşkulu olması
yasemin:bencede.
eren:arkadaşlığımızın bozulmaması
gülçin:tüm bu sözlere katılıyorum çok eski ve hiç bozulmayan arkadaşlığımız yaptığımız dizi albüm program klip çalışmaları
sunucu:tüm fanlarınız sizi çok seviyor siz onlara burdan bir mesaj vermek istermisiniz?
yasemin:ben fanlarımı ve hayranlarımı çok seviyorum
cemre:evet bende çünkü onlar bizim için hergün fana girip video resim haber yapıyorlar bu da benim hoşuma gidiyor kendimi çok iyi hissediyorum
gülçin:önceden bir grup kurma hayalimiz vardı. şimdi gerçek oldu sevenlerimiz çok bu beni şımartıyor
eren:cemre gülçin yoshy herşeyi söyledi bende tüm hayran ve fanlarımı çok seviyorum
sunucu:sizin 4 yüzle rakip olduğunuz düşünülüyo doğru mu?
eren:kesinlikle olmaz çünkü biz diğer ünlülerle rakip değiliz ben böyle rakiplik ünvanlarını hiç sevemem o yüzden biz 4 yüzle rakip değil meslektaşız
yasemin:bencede
cemre: rakiplik mi ?asla
gülçin:ben en iyisi burdan tüm hayranlarıma ve fanlarıma haber veriyim 4 yüzün bizimle bizim de 4 yüzle alıpveremediğimiz yok lütfen bu konu hakkında olumsuz düşünmeyin biz didemi onuru gülnuru ve ilkayı çok seviyoruz rakip falan değiliz
sunucu:yeni albüm geliyo mu?
cemre:evet
gülçin:hazırlıklar bitmek üzere.
eren bomba gibi geliyoruz
yasemin:hazırlanmalarımız sürüyor
sunucu:bir diziniz var o dizi niye kanal değiştirdi?
cemre: yorum yapamam eren yapsın
eren:bir nedeni yok .
yasemin:evet
gülçin:önceki kanalda da iyidik ama bir program başladı ve başka bir güne diziyi alamazdık diğer kanal bize bunu teklif etti bizde kabul ettik. ama biz mutluyuz çünkü avrupa yakası oyuncularını sık sık görüyoruz
alıntı Very Happy
eren_aşkım
gerçek hepsici moderatör
gerçek hepsici moderatör
eren_aşkım

grup hepsi cnn türk röportajı Empty
MesajKonu: Geri: grup hepsi cnn türk röportajı   grup hepsi cnn türk röportajı EmptyCuma Nis. 11, 2008 10:21 pm

sağol

grup hepsi cnn türk röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup hepsi ve kendilerini benzetikleri mevsimler!
» grup hepsi kime benziyor???