gerçek hepsicilerin sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gerçek hepsicilerin sitesi

gerçek hepsicilerin sitesi hep hepsi daima hepsi... üye ol fanlığını göster...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

grup hepsi'le aşk üzerine röportaj

2 posters
YazarMesaj
hepsici_tuğçe
tatlı hepsici üyemiz
tatlı hepsici üyemiz
hepsici_tuğçe

grup hepsi'le aşk üzerine röportaj Empty
MesajKonu: grup hepsi'le aşk üzerine röportaj   grup hepsi'le aşk üzerine röportaj EmptyC.tesi Mart 15, 2008 9:42 pm

Hepsiyle Röportaj

Hepsiyle Çok Güzel Bir Röportaj okuyun bence

Hepsi'nin 'Aşk' Sırları

Cemre "Hiç reddedildin mi?" sorusuna "Hayır reddedilmedim, çünkü hiç teklif etmedim.Her zaman bana teklifler geldi." diye yanıtlıyor."Peki bir sevgilin var mı?" sorusunada "Hayır, şuan için birisi yok." cevabını veriyor.

Gülçin'e "Reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildim." diyor."Şuan sevgilin var mı?" sorusunada "Hayır şimdilik öyle biri hayatımda yok" cevabını veriyor.

Eren'e "Reddedildin mi hiç?" diye soruyoruz "Hayır reddedilmedim ama çok reddettim" diye cevaplıyor."Şuan biri var mı?" diye sorduğumuzda "Evet sevgilim var ve onu çok seviyorum" diyor.

Yasemin'e "Hiç reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildimde reddettim de." cevabını alıyoruz."Şuan biri var mı?" sorusunada "Evet var." cevabını veriyor.

Haber Ne kadar Dogru Bilinmez ama bi sitede buldum ve ilgimi cekti...
ALINTI Very Happy
eren_aşkım
gerçek hepsici moderatör
gerçek hepsici moderatör
eren_aşkım

grup hepsi'le aşk üzerine röportaj Empty
MesajKonu: Geri: grup hepsi'le aşk üzerine röportaj   grup hepsi'le aşk üzerine röportaj EmptyCuma Nis. 11, 2008 10:22 pm

sağol

grup hepsi'le aşk üzerine röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-